logo

Oferta wędlin dojrzewających dla B2B

Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić do współpracy z firmą PAWĘTA, która specjalizuje się w produkcji surowych wędlin dojrzewających klasy premium
5 składników

Czyli: sól, cukier, kultury bakterii kwasu mlekowego oraz peklosól, której stosujemy minimalną konieczną ilość, niezbędną do zakonserwowania mięsa.

154 gramów mięsa na 100 g wędliny

Wytwarzamy wędliny za pomocą technologii ubytkowej. Dzięki czemu wydobywamy z mięsa kwintesencję jego smaku.

6 miesięcy ważności

Opracowaliśmy technologię o bardzo wysokiej czystości mikrobiologicznej. Dzięki niej nasze wyroby są w pełni bezpieczne do spożycia i wolne od zakażeń bakteryjnych.

28 dni dojrzewania

Nie przyspieszamy cyklu produkcyjnego dodatkowymi substancjami. Czekamy aż smak sam się wyłoni, a zakładane parametry jakości i bezpieczeństwa zostaną osiągnięte.

OFERTA B2B

Jeżeli jesteś zainteresowany dystrybuowaniem naszych produktów w swoim sklepie, hotelu bądź restauracji, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych partnerów biznesowych.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która specjalizuje się wyłącznie w produkcji surowych wędlin dojrzewających. Łączymy tradycję z nowoczesnością. Odpowiadamy na trendy żywieniowe, stawiając na jakość i mięso klasy premium. Prosty skład i moc naturalnego smaku.

NASZE ZDROWE WĘDLINY, KTÓRE SKŁADAJĄ SIĘ JEDYNIE Z 5 SKŁADNIKÓW OFERUJEMY W 3 WARIANTACH:

1. Plasterki o gramaturze 50 gram

2. Eleganckie kartoniki o gramaturze 250-450 gram

3. Całe kawałki o gramaturze 800-1500 gram

Na start współpracy rekomendujemy zamówienie pakietu plasterków, natomiast oczywiście pełna oferta jest do Państwa dyspozycji. Główne cechy naszych produktów:

  • Tylko 5 składników (surowiec, sól gruboziarnista, peklosól – stosujemy minimalną konieczną ilość, glukoza spożywcza, kultury starterowe bakterii kwasu mlekowego). Produkt nie zawiera fosforanów. Bez laktozy. Bez glutenu.
  • Produkt wytwarzany w technologii ubytkowej. 100 gramów wędliny dojrzewającej Pawęta wyprodukowano średnio ze 154 gramów mięsa.
  • Termin przydatności do spożycia naszych produktów wynosi 6 miesięcy

Szczegółowe warunki handlowe (cennik B2B, zasady wysyłki towaru, warunki płatności) prześlemy po skontaktowaniu się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu!

www.paweta.com szynki@paweta.com 518 544 500

W naszej ofercie znajdziesz

Szynka wieprzowa

Ligawa wołowa

Karczek

Schab

Boczek wieprzowy

Polędwica wołowa

Polędwica wołowa

Polędwica Wieprzowa

Polędwiczka wieprzowa

jagnięcina mięsa długodojrzewające

Jagnięcina

Zrazowa wołowa wolnodojrzewająca

Szynka wołowa

dziczyzna wędliny długodojrzewające

Dziczyzna

Chcesz dowiedzieć się więcej o procesie produkcji naszych wędlin? Zapraszamy tutaj
To top